+370 687 29828
+370 686 61910
info@veziogydymoparamosfondas.lt
A. Stulginskio 5 - 28,
01115 Vilnius, Lietuva

Misija, Vizija, Tikslai

Misija

Padėti onkologinėmis ligomis sergantiems asmenims, suteikiant jiems galimybę gauti būtiną, bet valstybės nekompensuojamą ir kitaip neprieinamą vaistą (-us) ar kitas gydymo priemones; didinti inovatyvių gydymo technologijų onkologijos srityje prieinamumą, užtikrinti lygias pacientų teises į gydymą. Dėti visas įmanomas pastangas, siekiant pagerinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų gyvenimo kokybę.

Vizija

Kiekvienam sergančiam onkologine liga turi būti prieinamas pilnavertis gydymas ir sėkmingai veikianti reikiamų vaistų, bei kitų gydymo priemonių prieinamumo sistema.

Tikslai

Labdara

Labdaros ir paramos teikimas vėžiu sergantiems žmonėms bei kitokios pagalbos (teisinės, organizacinės, konsultacinės) teikimas šiems pacientams.

Bendradarbiavimas

Skatinti glaudesnį sveikatos politikų ir praktikuojančių medikų bendradarbiavimą, siekiant užtikrinti savalaikį šiuolaikinių gydymo priemonių atsiradimą ir efektyvų panaudojimą Lietuvos onkologijoje.
Bendrauti ir bendradarbiauti su Lietuvos bei užsienio visuomeninėmis organizacijomis, atsakingomis valdžios institucijomis, siekiant paminėtų tikslų.
Esminis Vėžio gydymo paramos fondo uždavinys – paramos reikiamam efektyviam gydymui ir slaugai, kurio nekompensuoja valstybė, teikimas sergantiems onkologinėmis ligomis.